cz / en

Kvalita - Poctivost - Flexibilita - Dlouhodobé záruky

přes 450 zrealizovaných staveb v Čechách i v zahraničí

Komplexní a dlouhodobý projekční servis ve věci stavebních projektů a správy nemovitostí.

 

90% stálých klientů

450 zrealizovaných staveb

(40% průmysl, 20% zdravotnictví, 15% administrativa a občanské stavby, 10% bytové stavby )

 

O společnosti

Jsme stabilní firma s dlouholetou zkušeností z oblasti projektování, řízení a inženýrství zdravotnických, průmyslových, občanských i bytových staveb. Zajišťujeme komplexní projekční servis pro klienty ze soukromé i státní sféry, kteří nám důvěřují již 25 let. Největší důraz klademe na kvalitu technického řešení a úplnost zpracované dokumentace. Pro převážnou část klientů se stáváme dlouhodobým partnerem. Těší nás, že se naši klienti vracejí a svěřují nám další projekty.

Těžiště působení společnosti se nachází v našem domovském kraji, v Kolíně a okolí, kde jsme realizovali významné infrastrukturní projekty občanské vybavenosti včetně nemocnic či klíčových průmyslových staveb. Naše působení ale sahá za hranice regionu i celé republiky. Zkušenosti a schopnosti firmy se uplatnily na dalších třech kontinentech.

Naším cílem je klientům zprostředkovat nejmodernější poznatky a postupy z oboru. Uvědomujeme si, jak důležité je jít s dobou, proto jsme do všech profesí v roce 2017 plně implementovali projektování v BIM. Zároveň společnost vlastní certifikát ČSN EN ISO 9001:2016.

Firmu Sater-projekt tvoří v současné době 35 zaměstnanců a obdobný počet externích specialistů. Díky jejich odbornosti a osobnímu přístupu je firma považovaná za silnou projektovou organizaci s renomé kvalitního a profesionálního partnera schopného vyřešit i velká a komplikovaná zadání. Ať je Váš projekt jakéhokoliv rozsahu, budeme rádi, když se s ním na nás obrátíte.

Poskytované služby

Zajišťujeme komplexní služby od architektonické studie po prováděcí dokumentaci včetně interiérů a řešení zeleně. Poskytujeme úplný inženýrsko-technický servis přes zajišťování územních a stavebních povolení, autorských a technických dozorů až po kolaudaci. Interně vypracováváme statické posudky a požární posouzení objektů.

Společnost je pojištěna na zodpovědnost za důsledky profesionálních chyb při své práci ve výši 15 mil. Kč. Dle potřeby klientů je možno tuto částku navýšit až na 60 mil. Kč.

Stavební profese:

Architektura:

Konstrukce (statika):

Elektro profese v členění:

Technická zařízení budov:

Inženýrská a kontrolní činnost:

Sater-projekt


Projekční kancelář s dlouholetou zkušeností v oblasti projektování, řízení a inženýrství zdravotnických, průmyslových, občanských i bytových staveb